Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni . Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, wystarczy wypełnić poniższy formularz i wydrukować go, i przesłać na adres sklepu lub wysłać e-mailem.


I .FORMULARZ ODSTĄPIENIA 

Dane Klienta :

Imię:

Nazwisko:

Adres:

Kod pocztowy:

Nr zamówienia:

Adres e-mail:

Miasto:

Telefon:


DANE SPRZEDAWCY: 

Adres www oraz nazwa firmy

Adres firmy

NIP

E-mail:

ID Zamówienia:


DATA ZAWARCIA UMOWY/ODEBRANIA TOWARU: 

Jeżeli odstępujesz od umowy sprzedaży towaru - podaj datę odebrania paczki.

FORMA ZWROTU PŁATNOŚCI:


Korzystając z prawa do odstąpienia od umowy na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z dnia 24 czerwca 2014 r.) , niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży w zakresie następujących rzeczy:

Dane oraz nazwa towaru / towarów:

Ilość towaru:

 
II. FORMULARZ ODSTĄPIENIA I ODBIÓR PACZKI

Jeżeli dokonałeś zakupu w sklepie internetowym i chcesz oddać zakupiony Towar możesz to zrobić jeżeli od odbioru paczki nie minęło 14 dni kalendarzowych. Uprawnienie to nie przysługuje jednak w przypadku rzeczy ulegających szybkiemu zepsuciu lub mających krótki termin przydatności do spożycia, a także w przypadku produktów dostarczanych w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

Aby dokonać zwrotu w przypadkach innych niż wskazane powyżej wystarczy, że przed upływem wspomnianych 14 dni wyślesz pismo na adres Sklepu Internetowego.

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa sprzedającego lub usługodawcy albo umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni nie dotyczy nabywców towarów lub usług, którzy są przedsiębiorcami.

W ciągu 14 dni kalendarzowych musisz na własny koszt wysłać/dostarczyć zwracany towar. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do momentu otrzymania towaru.

Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będącej wynikiem korzystania z towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania.Przed przyjęciem paczki mogą Państwo sprawdzić z zewnątrz, czy nie jest ona uszkodzona. Jeżeli stwierdzą Państwo zewnętrzne oznaki uszkodzenia paczki lub jej otwarcia nie muszą jej Państwo przyjmować od dostawcy. Jako powód odmowy przyjęcia paczki należy podać informację, że widoczne są zewnętrzne uszkodzenia paczki i fakt tez zgłosić kurierowi oraz poinformować Sprzedawcę.

Po przyjęciu paczki mogą Państwo w obecności dostawcy otworzyć paczkę i jeżeli coś się nie zgadza lub towar jest uszkodzony można zażądać od dostawcy spisania protokołu reklamacji. Dostawca jest zobowiązany posiadać wzór formularza reklamacji przy sobie.